احتمال برقراری حکومت نظامی در شهر ناآرام مینیاپولیس آمریکا، اظهارات ترامپ کمکی نمی کند

به گزارش وبلاگ چین، فرماندار ایالت مینه سوتا اعلام نمود احتمال برقراری حکومت نظامی در شهر مینیاپولیس به منظور مقابله با تظاهرات ضدنژادپرستی وجود دارد.

احتمال برقراری حکومت نظامی در شهر ناآرام مینیاپولیس آمریکا، اظهارات ترامپ کمکی نمی کند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ چین، تیم والز فرماندار ایالت مینه سوتا امروز آدینه خاطرنشان کرد: در فکر برقراری حکومت نظامی در شهر مینیاپولیس هستیم و به زودی درباره آن تصمیم خواهیم گرفت.

وی به توئیت های دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره حادثه مینیاپولیس اشاره و توضیح داد: توئیت های ترامپ کمکی به فائق آمدن بر بحران اخیر نکرد، به ارتش نیازی نیست و اوضاع در حال آرام شدن است.

رئیس جمهور آمریکا اخیراً در توئیتی در حالی که معترضان را غارتگر و اراذل توصیف نموده بود نوشت اجازه نمی دهد این اتفاق دوباره بیفتد و تأکید نموده است: همین الآن با تیم والز فرماندار مینیاپولیس تلفنی صحبت کردم و گفتم ارتش تمام قد با اوست. هر دشواری که پیش آید ما کنترل اوضاع را به دست می گیریم، وقتی غارتگری آغاز گردد، تیراندازی {ارتش} هم آغاز می گردد.

چند روز پس از قتل جورج فلوید، سیاه پوست 46ساله آمریکایی به دست درک شووین، مأمور سفیدپوست پلیس، اعتراضات و ناآرامی ها در مینیاپولیس، مرکز ایالت مینه سوتا ادامه یافت و این شهر به شهری جنگ زده شبیه شده است.

اعزام گارد ملی آمریکا به مینیاپلیس برای مقابله با تظاهرات، ترامپ دستور تیراندازی داد

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "احتمال برقراری حکومت نظامی در شهر ناآرام مینیاپولیس آمریکا، اظهارات ترامپ کمکی نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال برقراری حکومت نظامی در شهر ناآرام مینیاپولیس آمریکا، اظهارات ترامپ کمکی نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید