ایرانول محصولات جدید با بالاترین سطح کیفی جهان به بازار عرضه کرد

به گزارش وبلاگ چین، مدیر روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول از فراوری و عرضه گسترده محصولات جدید ایرانول با بالاترین سطح کیفی روز جهان از هفته جاری به بازار اطلاع داد.

ایرانول محصولات جدید با بالاترین سطح کیفی جهان به بازار عرضه کرد

به گزارش وبلاگ چین، بنابر اعلام ایرانول، علی غیاثیان، مدیرروابط عمومی و تبلیغات و سخنگوی شرکت نفت ایرانول در گفت وگویی اضافه کرد: در پی کمبود محصولات جدید ایرانول و درخواست مشتریان عمده عرضه محصولات ایرانول با سطح کیفی بالا شامل روغن موتور سوپر رونیا با سطح کیفی SN و گرید 5W30 و با تائیدیه رنو فرانسه، روغن موتور سوپر رونیا مخصوص خودروهای هیبریدی با سطح کیفی SN و گرید 0W20 ، روغن موتور سوپر رویال با سطح کیفی SM و گرید 5W40 ، روغن موتور تترا با سطح کیفی SL (نخستین روغن موتور پایه گیاهی ایران)، روغن موتور ریسینگ با سطح کیفی SL ، روغن موتور 12،000 با سطح کیفی SJ و روغن موتورسیکلت ویژه موتورهای چهارزمانه با نام موتورو با تائیدیه JASO MA ژاپن به بازار عرضه شد.

وی با تاکید بر اینکه هدف ما در ایرانول فراوری محصولاتی به روز و با تکنولوژی بالا و قابل رقابت از لحاظ کیفیت در حد و اندازه بازارهای جهانی است، گفت: با توجه به تغییرات تکنولوژی در فراوری خودروها و وجود خودروهای روز جهان در ایران احتیاج به فراوری روغن موتورهایی با کیفیت مورد احتیاج این خودروها که با تکنولوژی های جدید همخوانی داشته باشد احساس می شد که توانستیم در شرکت نفت ایرانول این احتیاجها را به خوبی تشخیص داده و نسبت به تهیه فرمولاسیون این روغن ها با انجام پژوهش های گسترده و تحقیق بر روی فراوری روانکارهای با کیفیت و تکنولوژی بالا در راستای برطرف احتیاج کشور اقدام کنیم.

غیاثیان با اشاره به سال رونق فراوری، گفت: خوشبختانه بعد از 20 سال تعمیرات اساسی پالایشگاه روغن سازی آبادان پس از 2 ماه با موفقیت اتجام شد که انتظار می رود ظرفیت فراوری این پالایشگاه افزایش یابد.

مدیرروابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، توضیح داد: به منظور یاری به مصرف نمایندگان در انتخاب روغن موتور مناسب خودروی خود برای اولین بار ربات انتخاب روغن موتور به آدرس telegram.me/roghanyabbot را راه اندازی کردیم.

غیاثیان تاکید نمود: در چهارماهه اول امسال شرکت نفت ایرانول بیش از 9 هزار میلیارد ریال فروش داشته که نسبت به سال قبل حدود 90 درصد رشد دارد.

وی شفاف سازی و حذف واسطه ها را از برنامه های این شرکت دانست و گفت: برای نخستین بار سامانه شناسایی تامین نمایندگان و پیمانکاران شرکت نفت ایرانول راه اندازی شده است و متقاضیان می توانند به آدرس www.iranol.ir مراجعه نمایند.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ایرانول محصولات جدید با بالاترین سطح کیفی جهان به بازار عرضه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرانول محصولات جدید با بالاترین سطح کیفی جهان به بازار عرضه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید