بارش باران در نوار شمالی کشور، آسمان پایتخت ابری است

به گزارش وبلاگ چین، طی امروز با نفوذ جریان خنک شمالی بر نوار شمالی کشور برای استان های گیلان، مازندران و گلستان بارش باران پیش بینی می شود.

بارش باران در نوار شمالی کشور، آسمان پایتخت ابری است

وبلاگ چین: براساس آخرین نقشه های هواشناسی، طی امروز با نفوذ جریان خنک شمالی بر روی نوار شمالی کشور برای استان های گیلان، مازندران و گلستان ابرناکی و بارش باران و برای خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و شمال آذربایجان شرقی رگبار رو رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.

روز دوشنبه در استان های ساحلی دریای خزر بارش پراکنده و در شمال سمنان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد خواهیم داشت. روز سه شنبه برای گیلان و غرب مازندران بارش پراکنده پیش بینی می شود و از بعدازظهر بتدریج شاهد کاهش ابر خواهیم بود.

در ساعات بعدازظهر امروز در جنوب کشور برای نیمه جنوبی کرمان، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، جنوب شرق فارس و پاره ای مناطق هرمزگان رشد ابر، رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود. این شرایط در ساعات بعدازظهر دوشنبه برای پاره ای از مناطق کرمان، جنوب شرق فارس، شمال و غرب هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان شاهد خواهیم بود.

طی روز های سه شنبه و چهارشنبه بویژه در ساعات بعدازظهر برای پاره ای از مناطق سیستان و بلوچستان، پاره ای از مناطق کرمان، شمال هرمزگان و جنوب خراسان جنوبی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

منبع: توریسم آنلاین

به "بارش باران در نوار شمالی کشور، آسمان پایتخت ابری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش باران در نوار شمالی کشور، آسمان پایتخت ابری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید