ببری که ده ها پلیس را سرکار گذاشت!

به گزارش وبلاگ چین، در حالی که ده ها مامور پلیس به همراه یک هلی کوپتر برای شکار یک ببر غول پیکر به اطراف منطقه ای در انگلیس اعزام شده بودند، اما با صحنه ای عجیب روبرو شدند.

ببری که ده ها پلیس را سرکار گذاشت!

به گزارش خبرنگار، پس از آنکه شاهدان عینی از رویت یک ببر غول پیکر در منطقه ای جنگلی در کنت انگلیس خبر دادند، ده ها مامور پلیس با یک هلی کوپتر اعزام شدند. بنا به گزارش BBC World ماموران پلیس با دریافت گزارش رویت ببر بلافاصله در محل حاضر شدند، اما با صحنه ای عجیب روبه رو شدند.

در حالی که ماموران پلیس طبق تشریح رویت شاهدان عینی خود را برای رویارویی با یک ببر زنده عظیم الجثه آماده می نمایند، اما با مجسمه عظیم یک ببر روبه رو شدند.

اقدام جالب مامور پست حین انجام وظیفه!

بنا به گزارش یکی از رسانه های محلی انگلیس شخصی با نام ژولیت سیمپسون 85 ساله حدود دو دهه پیش این مجسمه را در محل سکونتش در نزدیکی جنگل ساخته بود. بنا به گفته یکی از همسایگان ژولیت، زمانی که پلیس در محل حادثه حاضر شده بود او به جنگل رفته بود. خانم ژولیت در این باره به BBC World گفت: ده ها پلیس مسلح پس از دریافت یک گزارش اشتباه در آنجا حاضر شده بودند. البته باید بگویم این ببر واقعا شبیه به یک ببر واقعی به نظر می رسد. حدود 30 متر از پیاده رو فاصله دارد و شما زمانی که از آنجا رد می شوید، نمی توانید آن را ببینید مگر اینکه به آن نزدیک شوید.

نوه دختری خانم سیپسون تصاویری از این ببر را در توئیتر منتشر کرد. او در کپشن این تصاویر نوشت: مادر عظیم من یک مجسمه ساز است. پس از آنکه عابران پیاده از رویت یک ببر واقعی در محدوده خانه او به پلیس خبر دادند امروز ده ها مامور پلیس به همراه یک هلی کوپتر در خانه او حاضر شدند.

لازم به ذکر است؛ اتفاقی مشابه در سال 2018 در منطقه آبِردِنشِن اسکاتلند رخ داد که پلیس پس از 45 دقیقه هنگامی که متوجه غیرواقعی بودن یک ببر شد به عملیات خود خاتمه داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ببری که ده ها پلیس را سرکار گذاشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببری که ده ها پلیس را سرکار گذاشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید