برآیند تمام فعالیت ها باید رفاه مردم باشد

به گزارش وبلاگ چین، خبرنگاران/فارس استاندار فارس با اشاره به اینکه اجرای پروژه های عمرانی اگرچه تسهیل زندگی را به دنبال دارد اما در زمان اجرا دشواری هایی را برای مردم به دنبال دارد، تاکید نمود که برآیند فعالیت تمام دستگاه ها باید بهبود رفاه مردم باشد.

برآیند تمام فعالیت ها باید رفاه مردم باشد

عنایت الله رحیمی عصر یکشنبه 8 تیر در مراسم بهره برداری از پروژه های سه گانه شهرداری شیراز، گفت: برآیند تمام فعالیت ها و اقدامات دستگاه های مختلف و انجام وظایف محوله باید بهبود زندگی مردم باشد.

وی با اشاره به اینکه یکی از وظایف شهرداری ها خصوصا در کلانشهرها، تسهیل و ایمن سازی عبور و مرور، گفت: اجرای این پروژه ها تسهیل تردد سواره در محدوده شمالغرب به جنوب غرب و جنوب شیراز خواهد بود.

استاندار فارس پروژه های عمرانی که منجر به تسهیل یا کاهش تردد می گردد را پروژه های سبز ترافیکی دانست و اضافه نمود که این پروژه ها به نوعی کاهش مصرف انرژی و صرف زمان را به دنبال دارد که به نوعی یاری کننده محیط زیست محسوب می گردد.

رحیمی لزوم بهره گیری از تمام ظرفیت ها را یادآور شد و با ابراز امیدواری نسبت به استفاده شهرداری از تمام ظرفیت های قانونگذاری در سطوح ملی و محلی، نخبگان و سرمایه گذاران برای توسعه شیراز، گفت: باید هرچه بیشتر بروکراسی اداری را در مجموعه شهرداری کاهش داد تا زمینه برای جذب هرچه بیشتر سرمایه گذار، راستا توسعه هموارتر گردد.

استاندار فارس با اشاره به هزینه هزار میلیارد تومانی طرح های افتتاح شده شهرداری و ضمن یادآوری اینکه بخشی از این هزینه مربوط به تملک های مورد راستا بوده است، در اولویت قراردادن اجرای طرح های توریستی، تجاری، ورزشی و تفریحی را به عنوان طرح های سودآور برای تسهیل فرایند توسعه متوازن شهری و ارتقاء رفاه شهفرایندان، مورد تاکید قرار داد.

به گزارش وبلاگ چین، عصر یکشنبه 8 تیرماه، سه پروژه عمرانی حوزه ترافیک شهری در شیراز افتتاح شد؛ ارزش این پروژه ها که شامل فاز یک تقاطع غیرهمسطح بهمن بیگی، فاز دوم تقاطع غیرهمسطح شهید رودکی و بزرگراه مهندسین بود، هزار میلیارد تومان اعلام شده است.

بخش قابل توجهی از این هزینه هزار میلیارد تومانی، برای تملک املاک و آزادسازی راستا اجرای این پروژه ها هزینه شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برآیند تمام فعالیت ها باید رفاه مردم باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برآیند تمام فعالیت ها باید رفاه مردم باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید