بسته شدن زیار تگاه ها و اماکن دینی استان نجف اشرف

به گزارش وبلاگ چین، ستاد مدیریت بحران برای مقابله با کرونا در استان نجف اشرف خواهان بسته شدن زیارتگاه ها و اماکن مقدس در این استان شد.

بسته شدن زیار تگاه ها و اماکن دینی استان نجف اشرف

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ چین به نقل از وبگاه المدی، ستاد مدیریت بحران برای مقابله با ویروس کرونا در استان نجف اشرف روز چهارشنبه بر لزوم بسته شدن زیارتگاه ها و اماکن مذهبی به منظور جلوگیری زائران از ابتلا به این ویروس شد.

اداره کل بهداشت استان نجف اشرف در این رابطه بیانیه ای را صادر و گفت: ستاد مدیریت بحران استان نجف در راستای حفاظت از سلامت عموم مردم استان در برابر ویروس کرونا و عدم ابتلای مورد جدید به این ویروس، تصمیمات مهمی را اتخاذ نموده است.

در ادامه بیانیه آمده است: ستاد مدیریت بحران نجف با در نظر دریافت مصلحت عموم در این خصوص تصمیم گیری می نماید و اکنون زمان آن فرا رسیده که همگان برای حفاظت از سلامت خود، دست در دست مسئولان بهداشت دهند و با یکدیگر همکاری داشته باشند.

در این بیانیه تاکید شده که نشست ستاد مدیریت بحران ویژه مقابله با کرونا به ریاست هاشم الکرعاوی عضو ارشد شورای استانی نجف اشرف و مشاور استاندار در امور بهداشت و چند تن دیگر از مسئولان محلی برگزار گردید.

این تصمیم مسولان استان نجف اشرف همزمان با فوت اولین مورد ابتلا به ویروس کرونا در عراق گرفته شد. سخنگوی رسمی وزارت بهداشت عراق روز چهارشنبه از مرگ اولین بیمار مبتلا به ویروس کرونا در این کشور اطلاع داد.

وزارت بهداشت عراق اخیرا اعلام نمودهکه 35 مورد از ابتلا به کروناویروس در این کشور به ثبت رسیده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بسته شدن زیار تگاه ها و اماکن دینی استان نجف اشرف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته شدن زیار تگاه ها و اماکن دینی استان نجف اشرف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید