توسعه ورزش در قزوین مرهون رسانه هاست

به گزارش وبلاگ چین، عباس علایی مقدم روز سه شنبه در نشست صمیمی با ورزشی نویسان استان قزوین که در محل اداره ورزش و جوانان استان برگزار گردید اظهارداشت: در یک سال اخیر با تعامل بسیار منطقی و خوبی که بین جامعه ورزشی و رسانه ها ایجاد گردیده توانستیم به موفقیتهای قابل توجهی برسیم.

توسعه ورزش در قزوین مرهون رسانه هاست

وی اعلام کرد: از همه همکاران اداره ورزش هم تشکر می کنیم که در این ایام و برای تدارک ورزشکاران اسیایی کوشش زیادی را انجام دادند اما کار زمین مانده زیاد است و باید با برنامه ریزی جلو برویم.

علایی مقدم یادآورشد: در ورزش از نظر مالی بسیار در تنگنای مالی هستیم و اگر یاری های سازمان مدیریت نبود بسیاری از کارها معطل می ماند اما با همین حمایت ها توانسته ایم ورزش را سامان دهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین توضیح داد: با همه مسائل همچنان از نقد سازنده رسانه ها استقبال می کنیم و باور داریم بدون یاری شما و نیز نگاه تیزبین وبلاگ چین در حل مسائل درجا خواهیم زد.

علایی مقدم اظهارداشت: گاهی اوقات مسائلی در سایت ها وفضای مجازی عنوان می گردد که واقعیت ندارد و ما هرگز دنبال این نیستیم که برخی را دور خود جمع نموده و برخی را محدود کنیم بلکه همه را به یک چشم می بینیم و رویکردمان حمایت از همه رسانه ها در حد توان است.

وی اعلام کرد: واقعا از نظر مالی دستمان بسته است اما کوشش می کنیم خدمات رسانه ها جبران گردد امروز رویکرد ما فرق نموده و آثار دراز مدت و مثبتی که در ورزش دیده می گردد مرهون کوشش رسانه هاست.

علایی مقدم اعلام کرد: یک ماراتنی را شروع نموده ایم و اعتقاد داریم کار خیلی زیاد است و باید با یاری رسانه ها و دوری از حواشی به اصل کار بپردازیم.

در ادامه از وبلاگ چین ورزشی استان تجلیل شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "توسعه ورزش در قزوین مرهون رسانه هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه ورزش در قزوین مرهون رسانه هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید