خبرنگاران فرماندارری: همه باید برای فراوری کالای باکیفیت ایرانی کوشش کنیم

به گزارش وبلاگ چین، شهرری - خبرنگاران - فرماندار شهرستان ری گفت: همه باید برای فراوری کالاهای ایرانی با کیفیت یاری و کوشش کنیم و تبلیعات لازم در استفاده از این کالاها باید انجام گردد.

خبرنگاران فرماندارری: همه باید برای فراوری کالای باکیفیت ایرانی کوشش کنیم

حسین توکلی روز آدینه در ملاقات با اعضای انجمن حمایت از مصرف نمایندگان شهرستان ری اضافه نمود: از حقوق قانونی مصرف نمایندگان دفاع می کنیم.

وی ضمن آنالیز و آسیب شناسی شرایط دستگاههای خدماتی، توریعی و فراوریی این شهرستان گفت: کسانی که برای بهتر شدن جامعه وقت می گذارند و در فعالیتهای اجتماعی شرکت می نمایند قابل احترام و ارزشمند هستند.

این مسئول اظهار داشت: تحریم های ظالمانه دشمنان نظام باعث شده که نگاه به فراوری در درون رونق بگیرد.

توکلی ادامه داد: کسانی که به محل زندگی خودنگاه خوب داشته باشند آن جامعه پیشرفت خواهد نمود در صورت بی تفاوتی جامعه آسیب خواهد دید.

فرماندار شهرستان ری تاکید نمود: انجمن حمایت از حقوق مصرف نمایندگان در اجرای برنامه های خود بایدتشویق و تنبیه را بکار بگیرد.

علی کیهانیان رئیس انجمن حمایت از حقوی مصرف نمایندگان نیز در این نشست از نحوه تشکیل و برگزاری سومین دوره انتخابات این انجمن در بهمن ماه 98 گزارشی ارایه کرد.

وی با برشمردن پشتوانه های قانونی، فعالیتهای صورت گرفته و نحوه تسهیل در انجام ماموریت ها ، حمایت های لازم از این دستگاه نظارتی مردمی را خواهان شد.

این مسئول اظهار داشت: اتحادیه ها نقش مهمی در قانونمندشدن مشاغل خودسر و تنطیم و ثبات بازار دارند.

شهرستان ری به عنوان یکی ار مناطق تاثیرگذار در استان از جنبه های انبارداری ، فراوری و ارائه خدمات توزیعی است که با ساماندهی و ساختارمند کردن آنها ضمن تاثیر در شهرستان در کل استان نیز اثر خواهد گذاشت.

در ادامه حاضرین نیز در رابطه بانیازهای مختلف اجتماعی، رفاهی و معیشت مردم شهرستان ری مطالبی ببان کردند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران فرماندارری: همه باید برای فراوری کالای باکیفیت ایرانی کوشش کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فرماندارری: همه باید برای فراوری کالای باکیفیت ایرانی کوشش کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید