خلعتبری: گل محمدی نسبت به بازیکنان پدیده بی تفاوت نیست، من مقصر نیستم، سپاهانی ها سهل انگاری کردند

به گزارش وبلاگ چین، هافبک تهاجمی تیم فوتبال پدیده گفت: گل محمدی بابت وضعیت بازیکنان و بدقولی های اجرا شده از سوی مسئولان باشگاه ناراحت است و خوشحالیم که او نسبت به ما بی تفاوت نیست.

خلعتبری: گل محمدی نسبت به بازیکنان پدیده بی تفاوت نیست، من مقصر نیستم، سپاهانی ها سهل انگاری کردند

محمدرضا خلعتبری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ چین در مورد غیبت گل محمدی در تمرینات پدیده و اینکه گفته می گردد وی به دلیل مسائل مالی تیم را رها نموده است، گفت: این طور نیست که آقا یحیی از تیم رفته باشد. وی برای رسیدن به یک کار خانوادگی و همچنین ناراحتی از برخی مسائل تیم، به تهران رفته است و امیدواریم که امروز یا فردا به تمرینات برگردد. به هرحال قرار بود که بازیکنان حق و حقوق شان را دریافت نمایند، ولی در این زمینه بدقولی انجام شده و آقایحیی هم ناراحت گردیده است.

گل محمدی نسبت به بازیکنان پدیده بی تفاوت نیست و خوشحالیم که یک مربی مثل او داریم، وی با بیان این جمله تأکید کرد: البته باید بگویم که مسئولان باشگاه پدیده هم نهایت کوشش شان را برای حل مسائل انجام می دهند و امیدواریم که خیلی زود مسائل مالی بازیکنان رفع گردد. پدیده تنها نماینده استان خراسان در لیگ برتر است و واقعاً باید توسط مسئولان مورد حمایت قرار بگیرد.

هافبک تهاجمی تیم فوتبال پدیده خراسان در واکنش به اینکه گفته می گردد قرار است پدیده به فردی به نام اسماعیل وفایی واگذار گردد، توضیح داد: من شناختی از آقای وفایی ندارم، اما فردی به نام یزدان که نماینده ایشان بود، در تمرینات حضور پیدا کرد و قول داد که مسائل مالی قبل از بازی با ذوب آهن رفع گردد و بچه ها پاداش ها و مبالغ قراردادهای شان را دریافت نمایند. ما از این مسائل و نحوه واگذاری تیم اطلاع چندانی نداریم، ولی امیدواریم که قول ها عملی گردد و بچه ها برای بازی با ذوب آهن در جام حذفی و همچنین بازی مهم با تراکتورسازی در لیگ برتر تمرکز و آرامش داشته باشند.

مهاجم پیشین سپاهان در مورد شکایت از این باشگاه و حاشیه هایی که در این زمینه ایجاد گردیده است، گفت: یکی از مسئولان سپاهان مصاحبه ای انجام داده و گفته است که من از این باشگاه طلب ندارم. من چند روز پیش هم با آقای فتاحی صحبت کردم و قرار شد ایشان با آقای تابش صحبت کند تا این مشکل همین هفته رفع گردد. من دو سال پیگیر بودم تا طلبم را بگیرم، حتی بازیکنانی مثل وریا غفوری و عبدالله کرمی شکایت کردند و پول شان را گرفتند، اما من دوست نداشتم شکایت کنم. در نهایت به خواسته من رسیدگی نشد و مجبور به شکایت شدم.

خلعتبری در خاتمه گفت: در این زمینه من مقصر نیستم و باشگاه سپاهان سهل انگاری کرد. من خاطرات خوبی از زندگی در اصفهان و بازی در سپاهان و ذوب آهن دارم و هیچ وقت نمی خواستم از سپاهان شکایت کنم. حالا هم اگر مشکل من رفع گردد شکایتم را پس می گیرم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خلعتبری: گل محمدی نسبت به بازیکنان پدیده بی تفاوت نیست، من مقصر نیستم، سپاهانی ها سهل انگاری کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلعتبری: گل محمدی نسبت به بازیکنان پدیده بی تفاوت نیست، من مقصر نیستم، سپاهانی ها سهل انگاری کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید