درخواست مربی و کاپیتان استقلال برای بازگشت مدیررسانه ای!

به گزارش وبلاگ چین، سعید رمضانی، سرپرست تیم استقلال در مورد شرایط تیم استقلال برای ملاقات با فولاد خوزستان گفت: خوشبختانه تمرینات خوبی انجام داده ایم و شرایط خوبی داریم. مطمئناً بازی با فولاد بازی سختی خواهد بود ولی ما هم استقلال هستیم و باید برای برد به زمین برویم. امیدوارم از مسابقه روز چهارشنبه سه امتیاز لازم را بگیریم. رمضانی با اشاره به مسائلی که بین کادر پزشکی استقلال و بدنساز این تیم طی روز های گذشته اتفاق افتاده است، گفت: این مسائل درون خانواده اتفاق می افتد و ما هم جلسه ای را بین دکتر ستوده و علی ربانی بدنساز تیم برگزار کردیم و سوء تفاهم ها رفع شد. ستوده در نشست بیان کرد منظورش از صحبت هایی که انجام داده انتقادش از بدنساز یا کادر فنی نبوده و ناراحتی و انتقاد او به خاطر برنامه ریزی سازمان لیگ بوده است. این نگرانی کادر پزشکی تیم استقلال به این دلیل بود که بازیکنان مصدوم نشوند و همان طور که دیدید جلسه با خوبی و خوشی برگزار گردید و ما هم از این گونه مباحث درس می گیریم که اجازه ندهیم از بیرون به داخل مجموعه استقلال رخنه نموده و باعث ایجاد اختلاف شوند. این نشست منجر به اتحاد و همدلی شد و همه هم قسم شدند که برای موفقیت تیم استقلال در کنار یکدیگر کوشش نمایند.

درخواست مربی و کاپیتان استقلال برای بازگشت مدیررسانه ای!

وی در مورد بازگشت محمد نوری فر به عنوان مدیر رسانه ای استقلال و اینکه چه اتفاقی رخ داد که او دوباره به سمت خود بازگشت، گفت: ما چندی پیش نشستی را به همراه فرهاد مجیدی و آقای سعادتمند برگزار کردیم و در آن جلسه سرمربی تیم از مدیرعامل باشگاه درخواست کرد که نوری فر مجدداً به کار خود ادامه دهد. بعد از آن نشست چندین جلسه دیگر هم بین من و مدیرعامل برگزار گردید و حتی رویا غفوری با آقای سعادتمند صحبت کرد که نوری فر به تیم بازگردد. بچه های تیم با توجه به اینکه نوری فر یک استقلالی است دوست داشتند وی به تیم برگردد و به همین دلیل جلسه ای به همراه آقای سعادتمند برگزار کردیم و حالا هم با شناختی که از آقای سعادتمند دارم مطمئن هستم او بهترین تصمیم را در این زمینه اتخاذ خواهد نمود.

رمضانی در مورد اینکه آیا دیاباته با آبی پوشان راهی اهواز خواهد شد و یا اینکه این بازیکن در تهران به آماده سازی می پردازد، گفت: مجیدی هنوز تصمیمی در این مورد نگرفته و ما چند جلسه دیگر تمرین خواهیم کرد. باید تا دقیقه 90 صبر کنیم تا ببینیم سرمربی چه تصمیمی در این مورد اتخاذ خواهد نمود.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "درخواست مربی و کاپیتان استقلال برای بازگشت مدیررسانه ای!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست مربی و کاپیتان استقلال برای بازگشت مدیررسانه ای!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید