دو غائب بزرگ العین برابر استقلال، بازگشت قاتل برزیلی

العین در دیدار برابر تیم فوتبال استقلال دو مدافع کلیدی خود را در اختیار ندارد اما مهاجم برزیلی این تیم مسئله ای برای بازی کردن ندارد.

دو غائب بزرگ العین برابر استقلال، بازگشت قاتل برزیلی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اسپورت، العین در دیدار نخست خود در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم فوتبال الهلال تن به شکست داد. این تیم اماراتی در دیدار دوم قرار است که روز سه شنبه در استادیوم آزادی به مصاف تیم فوتبال استقلال برود.

العین در این دیدار دو مدافع اصلی و کلیدی خود را در اختیار ندارد و این باعث شده تا خط دفاعی این تیم در شرایط خوبی قرار نداشته باشد.

اسماعیل احمد، کاپیتان تیم فوتبال العین در دیدار قبلی کارت قرمز دریافت کرد و به همین خاطر نمی تواند تیم را در سفر به تهران همراهی کند تا قلب خط دفاعی العین بدون این بازیکن تأثیرگذار و کلیدی خود باشد.

از طرف دیگر هم مهند سالم العنزی به خاطر مصدومیت نمی تواند در این دیدار هم حضور داشته باشد تا او غایب دیگر العین باشد.

اما خبر خوب بازگشت کایو، مهاجم برزیلی العین است که در دیدار قبلی برابر الهلال غایب بود. کایو از بهترین و کلیدی ترین بازیکن العین است و استقلالی ها اصلاً خاطره خوبی از این بازیکن برزیلی ندارند. این مهاجم برزیلی مسئله ای برای دیدار برابر تیم فوتبال استقلال ندارد و می تواند تیمش را در این دیدار همراهی کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دو غائب بزرگ العین برابر استقلال، بازگشت قاتل برزیلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو غائب بزرگ العین برابر استقلال، بازگشت قاتل برزیلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید