رویداد های اینوتکس پیچ استانی بصورت آنلاین برگزار می شود

به گزارش وبلاگ چین، طبق اعلام دبیرخانه رویداد اینوتکس 2020 برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و با حمایت معاونت علمی و فناوری، رویداد های اینوتکس پیچ استانی به صورت مجازی برگزار می کند.

رویداد های اینوتکس پیچ استانی بصورت آنلاین برگزار می شود

به گزارش گروه فناوری وبلاگ چین به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و حفظ سلامتی شرکت کنندگان، تا زمان حصول امنیت و شرایط عادی در جامعه، رویداد های اینوتکس پیچ استانی، به صورت مجازی (آنلاین) برگزار خواهد شد.

در این راستا اینوتکس پیچ اصفهان به صورت مجازی و بر بستر اینترنت برگزار می شود. لازم به ذکر است، اینوتکس پیچ یکی از رویداد های جانبی نمایشگاه اینوتکس 2020 است که برای سومین سال متوالی رقابتی بزرگ بین استارتاپ های سراسر کشور را برگزار می کند.

مرحلۀ نخست این رقابت ها از بهمن ماه 98 تا اردیبهشت ماه سال 99 در 6 شهر ایران (زاهدان، ارومیه، اصفهان، اهواز، ساری و تهران) برگزار و ایده های برتر هر شهر به انتخاب داوران محلی مشخص می شوند.

در ادامه از استارتاپ های برگزیده شده در مرحله مقدماتی (2 الی 3 استارتاپ از هر شهر) به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس 2020 و نیز شرکت در رقابت های نیمه نهایی و نهایی دعوت به عمل می آید. در این مرحله، استارتاپ ها ضمن بهره مندی از فرصت حضور در دوره پیش شتابدهی مخصوص اینوتکس، امکان بهره مندی از خدمات ویژه (از قبیل فضای کار اشتراکی رایگان، خدمات مربوط به سیستم های پرداخت آنلاین و …) را به منظور توسعه کسب و کار و آمادگی بیشتر برای شرکت در رقابت نهایی را خواهند داشت. به تیم های منتخب علاوه بر کمک هزینۀ حضور در رویداد نهایی تهران، غرفه نمایشگاهی نیز تعلق خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رویداد های اینوتکس پیچ استانی بصورت آنلاین برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد های اینوتکس پیچ استانی بصورت آنلاین برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید