سقوط بالگرد حامل مهمانان خارجی در میانمار

به گزارش وبلاگ چین، یک فروند بالگرد حامل چند دیپلمات و خبرنگار از کشورهای مختلف نظیر آمریکا در مناطق شرقی میانمار سقوط کرد.

سقوط بالگرد حامل مهمانان خارجی در میانمار

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ چین، یک بالگرد حامل چند مهمان خارجی، از جمله وبلاگ چین و دیپلمات ها، در منطقه ای در شرق کشور میانمار سقوط کرد.

یک دیپلمات غربی در این باره به رویترز گفت: افراد تبعه چند کشور خارجی از جمله آمریکا در این بالگرد حضور داشتند. هیچ کس [در این سانحه] آسیب جدی ندیده است.

از سوی دیگر زاو مین تون سخنگوی ارتش میانمار به رویترز گفت، این بالگرد اندکی پس از برخاستن از شهر تجاری یانگون، سقوط نموده است. او گفت دو خلبان این بالگرد مجروح شده اند اما از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد.

اندکی بعد روزنامه میانمار تایمز نیز نوشت، در این سانحه هوایی دستکم چهار نفر مجروح شده اند. این بالگرد، یکی از چهار بالگردی حامل وبلاگ چین، دیپلمات ها و مقامات کشورهای مختلف بود که قصد داشتند در یک نشست خبری درخصوص توقیف مقادیر زیادی مواد مخدر، مواد شیمیایی و تجهیزات مربوطه به ارزش 37 میلیون دلار شرکت نمایند.

میانمار عظیم ترین تولیدنماینده مت آمفتامین در دنیا است و مقامات این کشور هر از گاهی خبر توقیف و ضبط محموله های عظیم مواد مخدر را در رسانه ها منتشر می نمایند.

م

منبع: خبرگزاری فارس

به "سقوط بالگرد حامل مهمانان خارجی در میانمار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط بالگرد حامل مهمانان خارجی در میانمار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید