فرکی: کسب سه امتیاز برابر شهر خودرو سخت است

به گزارش وبلاگ چین، سرمربی تیم فوتبال پیکان می گوید به دنبال این است که تیمش بازی های خوبی در لیگ ارائه کند.

فرکی: کسب سه امتیاز برابر شهر خودرو سخت است

به گزارش وبلاگ چین، حسین فرکی ظهر پنج شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر شهر خودرو خراسان، اظهار کرد: ما به دلیل شرایط خاص این دوره لیگ و تاخیر مجبور بودیم برنامه خودمان را تغییر بدهیم. قبل از لیگ بازی های تدارکاتی انجام دادیم که یکی از همین دیدارها برابر شهر خودرو بود که شناخت خوبی از این تیم به ما داد.

او اضافه نمود: تیم فوتبال شهر خودرو سال جاری به دنبال کسب سهمیه آسیا است و سرمربی این تیم هم قبلاً شاگرد من بوده که برایش احترام قائل هستم. ما امیدوارم بازیکن ما در زمین آن چیزی که برای شان مشخص کردیم انجام بدهند و ما بتوانیم سه امتیاز این بازی را به دست بیاوریم البته می دانم کار سختی در پیش داریم. سال جاری این شهر خودرو مصمصم تر وارد لیگ شده که نتایج خوبی بگیرد که این موضوع کار ما را سخت می نماید.

فرکی توضیح داد: تیم ما تغییرات زیادی داشته چون 14 بازیکن از جمع ما جدا شدند و 9 بازیکن جذب کردیم و این تأخیر لیگ به سود ما شد چون توانستیم به هماهنگی لازم برسیم. بازیکنانی که جذب کردیم بسیار خوب هستند و حالا با یک نگاه نو لیگ را آغاز می کنیم. در لیگ ما دو تیم هستند که داربی برگزار می نمایند اما تماشاگر ندارند. سایپا و پیکان در هیچ میدانی طرفدار ندارند. خیلی از تیم های دیگر طرفدار دارند اما ما کوشش می کنیم به عنوان نماینده استان تهران و به خاطر باشگاه پیکان بهترین نتایج را بگیریم. اما شرایط ما با سایر تیم ها متفاوت است چون طرفداری نداریم اما می خواهیم سال جاری در لیگ خودمان را به صندلی خوبی برسانیم. من همین تجربه را با فولاد دارم. ما لیگ را آغاز می کنیم به امید این که فوتبال خوبی ارائه بدهیم. اما هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فرکی: کسب سه امتیاز برابر شهر خودرو سخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرکی: کسب سه امتیاز برابر شهر خودرو سخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید