قیمت گذاری بلیط سینما به تعویق افتاد

به گزارش وبلاگ چین، حدس ها درباره قیمت گذاری بلیط سینماها با توجه به تعطیلی سینماها و نامعلوم بودن تکلیف آن در ابهام قرار گرفته است اما شنیده ها از قیمت بالای 20 هزار تومان خبر می دهند.

قیمت گذاری بلیط سینما به تعویق افتاد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ چین، بسیاری بر این باورند که قیمت بلیط سینما برای سال آینده قرار است تا 10 هزار تومان گران تر گردد و بنابراین باید بلیط های سینما بین 20 تا 30 هزار تومان متناسب با نوع سینما خریداری شوند. بعضی نیز می گویند که تنها 5 هزار تومان قیمت بلیط برای آخر هفته اضافه خواهد شد. ابهام این موضوع باعث شد تا در تماسی با سخنگو و دبیر هیأت مدیره انجمن سینماداران در این باره جویا شویم که صابری صحبت در این زمینه را با توجه به تعطیلی سینما ها و نامعلوم بودن تکلیف آن تا هفته جاری زود دانست.

وی تنها در پاسخ به خبرنگار تسنیم جهت روشن شدن مسئولیت قیمت گذاری بلیط سینما باتوجه به مبهم بودن مسأله مدیریت سالن های سینما که در هفته قبل شاهد آن بودیم، گفت که پروسه قیمت گذاری بلیط سینما ها توسط انجمن سینماداران، انجمن پخش کنندگان و تهیه کنندگان، در اجماعی به سازمان سینمایی پیشنهاد می گردد و رئیس سازمان در نهایت قیمت بلیط را برای سال بعد تصویب می نماید.

حالا اول باید منتظر بود تا ببینیم سینما های کشور چه زمانی دوباره باز خواهند شد و دوم اینکه رئیس سازمان سینمایی چه قیمتی را روی کاغد امضا خواهد نمود؟

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "قیمت گذاری بلیط سینما به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت گذاری بلیط سینما به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید