لغو طرح ترافیک آمار مسافران مترو را کاهش داد

به گزارش وبلاگ چین، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به اینکه آمار مبتلایان به کرونا در میان کارکنان مترو افزایش نیافته است، گفت: لغو طرح ترافیک آمار مسافران مترو را کاهش داد.

لغو طرح ترافیک آمار مسافران مترو را کاهش داد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ چین، فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران در تبادل نظر با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس درباره شرایط مترو در پایتخت با توجه به شروع کرونا گفت: هر چقدر جذابیت های سفر در تهران بیشتر باشد آمار مسافران مترو نیز افزایش می یابد همچنین با تعطیلی دانشگاه ها و لغو طرح ترافیک در تهران آمار مسافران مترو کاهش یافته است.

وی با اشاره به اینکه امروز سر فاصله حرکت قطار در خط 2 مترو به کمتر از 3 دقیقه رساندیم، گفت: از امروز 100 درصد ناوگان متروی تهران فعالیت خود را شروع نموده و ظرفیت بالایی در جهت جابجایی مسافران بهره مند شده ایم تا از این طریق رعایت فاصله اجتماعی بهتر انجام گیرد.

نوبخت با اشاره به اینکه ماموران مترو رعایت فاصله اجتماعی را به مسافران را تذکر می دهند، گفت: البته این موضوع باید توسط خود مسافر اجرایی گردد ما اطلاع رسانی های لازم را انجام دادیم و حتی برای مسافران پیامک می فرستیم، ولی باید توجه داشت که شهروندان خودشان در اجرای فاصله اجتماعی نقش بسیار زیادی دارند و نه تنها در واگن بلکه روی پله برقی و وردی ها نیز فاصله را رعایت نمایند.

وی در خصوص آمار امروز مسافران مترو گفت: هنوز گزارشی در این زمینه واصل نشده و در صورت معین شدن اعلام می گردد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران اظهار داشت: خوشبختانه هیچ فوتی ناشی از کرونا در میان پرسنل و کارکنان مترو تهران نداشته ایم و آمار مبتلایان نیز همان 35 نفر بوده و بیشتر نشده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "لغو طرح ترافیک آمار مسافران مترو را کاهش داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو طرح ترافیک آمار مسافران مترو را کاهش داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید