لیگ برتر فوتبال، تراکتور با دنیزلی به دنبال شکست طلسم پرسپولیس، جدال ناکامان هفته نخست در جم

به گزارش وبلاگ چین، چهار دیدار پایانی هفته دوم لیگ برتر فوتبال در حالی امروز (آدینه) برگزار می گردد که در حساس ترین بازی تیم های تراکتور و سپاهان به مصاف هم می روند.

لیگ برتر فوتبال، تراکتور با دنیزلی به دنبال شکست طلسم پرسپولیس، جدال ناکامان هفته نخست در جم

به گزارش وبلاگ چین، هفته دوم لیگ برتر فوتبال روز گذشته (پنجشنبه) با چهار دیدار آغاز شد و چهار دیدار باقی مانده این هفته امروز در حالی برگزار خواهد شد که در حساس ترین بازی این هفته، تیم های تراکتور و پرسپولیس در استادیوم یادگار امام (ره) به مصاف هم خواهند رفت. در زیر نگاهی به چهار دیدار روز دوم این هفته می اندازیم.

تراکتور تبریز - پرسپولیس

دنیزلی به دنبال دشت اولین برد فصل مقابل تیم سابق است. تراکتور پس از توقف در هفته اول مقابل نفت مسجد سلیمان، در هفته دوم در فینالی زودرس و دیداری حساس به مصاف مدافع عنوان قهرمانی سه دوره اخیر لیگ برتر خواهد رفت. تبریزی ها که فصل گذشته نیز تا هفته های پایانی رقابت نزدیکی با پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی داشتند، این بار خیلی زود به مصاف رقیب دیرینه خود می روند.

اکبر ایمانی و مازولا بازیکنان غایب تراکتور در این بازی خواهند بود و به جز این دو بازیکن اشکان دژاگه نیز وضعیت مشخصی برای حضور در ترکیب سرخپوشان تبریزی ندارد. در طرف مقابل به جز کمال کامیابی نیا که به دلیل مصدومیت چند ماهی دور از میادین خواهد بود، فرشاد احمدزاده هم برای بازی امروز در فهرست کالدرون نیست.

تراکتوری ها که در چند فصل اخیر و با حضور برانکو نتایج ضعیفی مقابل پرسپولیس کسب کردند، پس از جدایی این مربی کروات امیدوارند با حضور دنیزلی طلسم شکست ناپذیری سرخپوشان تهرانی را در تبریز بشنمایند و پس از چهار فصل این تیم را شکست دهند.

سایپا- گل گهر سیرجان

ابراهیم صادقی و تیمش پس از آغاز خوب و پیروزی خارج از خانه مقابل ذوب آهن، در نخستین میزبانی فصل شان مقابل گل گهری های تازه لیگ فزونی شده قرار خواهند گرفت. شاگردان بگوویچ که در نخستین بازی فصل خود با نتیجه یک - یک مقابل نساجی به تساوی رسیدند، در این بازی به دنبال کسب نخستین پیروزی تاریخ لیگ فزونی شان هستند.

پارس جنوبی جم- ذوب آهن اصفهان

جدال ناکامان هفته نخست در جم. شاگردان کمالوند و منصوریان پس از شکست مقابل پرسپولیس و سایپا این هفته برای برداشتن صفر های مقابل نام شان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. پارسی ها در حالی این هفته به مصاف ذوب آهن می روند که در روزهای اخیر با مسائل اقتصادی فراوانی دست و پنجه نرم کردند و مدیرعامل این تیم نیز به دلیل همین مسائل از سمت خود استعفا داد. کمالوند و منصوریان با وجود تمام مسائل به هیچ وجه دوست ندارند برای کسب نخستین پیروزی تیم شان تا هفته سوم صبر نمایند و قطعاً در این بازی به دنبال کسب نخستین سه امتیاز فصل شان خواهند بود.

نساجی مازندران - پیکان

شاگردان رضا مهاجری در اولین تجربه میزبانی شان در استادیوم نو نوار شده وطنی، پس از تساوی هفته گذشته مقابل گل گهر میزبان پیکانِ حسین فرکی خواهند بود. مهاجری و تیمش که در ابتدای فصل درگیر مسائل مالکیتی باشگاه بودند، هفته گذشته خاتمه بخشی از مطالبات خود را دریافت کردند تا با روحیه بالا به مصاف پیکان بروند. در سوی مقابل فرکی و تیمش پس از شکست خانگی هفته نخست برابر شهر خودرو، در این بازی خارج از خانه برای کسب نخستین امتیاز فصل کوشش می نمایند و دوست ندارند بدون امتیاز در قعر جدول باقی بمانند.

نتایج چهار دیدار نخست این هفته به توضیح زیر است:

شهر خودرو 2 - شاهین شهرداری بوشهر یک

استقلال یک - فولاد یک

سپاهان یک - ماشین سازی صفر

صنعت نفت آبادان یک - نفت مسجد سلیمان یک

برنامه چهار دیدار باقی مانده هفته چهارم به توضیح زیر است:

تراکتور تبریز - پرسپولیس، ساعت 17:45، استادیوم یادگار امام (ره) تبریز

داور: بیژن حیدری، یاری ها: رضا سخندان و علیرضا ایلدروم

یاری داوران اضافی: پیغام حیدری و کوپال ناظمی

داور چهارم: مهدی الوندی و ناظر: اسماعیل صفیری

سایپا - گل گهر سیرجان، ساعت 19، استادیوم پاس قوامین

داور: علی صفایی، یاری ها: تورج عیوض محمدی و رحیم شاهین

یاری داوران اضافی: علی اصغر مومنی و حسین زمانی

داور چهارم: محمدعلی پورمتقی و ناظر: سعید بطحایی

پارس جنوبی جم - ذوب آهن اصفهان، ساعت 20، استادیوم تختی جم

داور: محمدرضا اکبریان، یاری ها: محمد راهی و فرهاد مروجی

یاری داوران اضافی: حمید حاج ملک و ایمان کهیش

داور چهارم: حسین گلشنی و ناظر: محمود رفیعی

نساجی مازندران - پیکان تهران، ساعت 20، استادیوم شهید وطنی قائمشهر

داور: مهدی سیدعلی، یاری ها: بابک داوری و محمد عطایی

یاری داوران اضافی: کمیل غلامی و علی بای

داور چهارم: فرهاد فرهادپور و ناظر: فریدون اصفهانیان

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر فوتبال، تراکتور با دنیزلی به دنبال شکست طلسم پرسپولیس، جدال ناکامان هفته نخست در جم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتبال، تراکتور با دنیزلی به دنبال شکست طلسم پرسپولیس، جدال ناکامان هفته نخست در جم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید