مردم دغدغه تعطیلی پروژه ها را نداشته باشند

به گزارش وبلاگ چین، سید مهران عالم زاده ظهر یکشنبه در جلسه عمران شهری در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری کرمان گفت: درآمد شهرداری به صورت ثابت نیست و از صدور پروانه، مالیات و ارزش افزوده تامین می گردد.

مردم دغدغه تعطیلی پروژه ها را نداشته باشند

وی اضافه نمود: شرایط رکود اقتصادی هر روز بدتر می گردد و به همین دلیل درآمد شهرداری کاهش یافته است و درآمد ما از مالیات بر ارزش اضافه نموده ثابت، تعیین و منظم نیست.

عالم زاده بیان نمود: اولویت ما در شهرداری کرمان پرداخت حقوق کارمندان است و ماهیانه حدود 19 میلیارد تومان حقوق و بیمه پرداخت می کنیم.

شهردار کرمان ادامه داد: با این وضعیت پروژه های عمرانی در اولویت کار ما قرار ندارند و ما نمی توانیم انتظارات پیمانکاران پروژه ها رابه موقع تامین کنیم.

وی مطرح کرد: ما تکلیف داریم حقوق چهار هزار نفر از کارکنان نیروی تنظیف را پرداخت کنیم. از زمانی که بنده سمت شهرداری کرمان را پذیرفته ام دیگر تجمع اعتراض آمیزی در این زمینه در کرمان نداشته ایم.

شهردار کرمان با اشاره به اینکه همه پروژه های شهرداری فعال است، گفت: بر اساس زمان بندی اجرا شده پروژه ابوذر از زمان بندی خود جلوتر است.

وی ادامه داد: به دنبال این هستیم با قرارگاه خاتم زمان از دست رفته در پروژه ها را جبران کنیم.

عالم زاده توضیح داد: دغدغه و نگرانی تعطیلی پروژه ها برای مردم و وبلاگ چین نباید وجود داشته باشد. تاخیری در اجرای پروژه های قرارگاه خاتم النبیاء داریم و مابقی پروژه ها در حال اجرا هستند.

نماینده قرار گاه خاتم در استان کرمان گفت: ما به دنبال تعطیلی پروژه ها نیستیم و تا آنجایی که امکان داشته باشد پروژه ها را پیش می بریم.

وی با اشاره به اینهک در حال حاضر با مشکل مالی روبرو هستیم و به همین دلیل پروژه میدان آزادی اکنون تعطیل است، اضافه نمود: اگر تامین مالی صورت نگیرد پروزه ابوذر هم تعطیل می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مردم دغدغه تعطیلی پروژه ها را نداشته باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم دغدغه تعطیلی پروژه ها را نداشته باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید