هفته آخر اسفند تعطیل گردد ، محدودیت سفر از مبدا با جریمه های سنگین اعمال گردد

به گزارش وبلاگ چین، عضو کمیسیون امید مجلس گفت: تعطیلی ادارات در هفته پایانی سال باید در دستور باشد. با یک هفته تعطیلی در شرایط فعلی مسئله ای پیش نمی آید. از سوی دیگر با محدود شدن سفر و صرفه جویی در مصرف بنزین می توان مبلغی به افراد یارانه بگیر و افرادی که روز مزد هستند یاری گردد.

هفته آخر اسفند تعطیل گردد ، محدودیت سفر از مبدا با جریمه های سنگین اعمال گردد

به گزارش وبلاگ چین به نقل از ایسنا، شهاب الدین بیمقدار با اشاره به ضرورت توجه مردم به دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا گفت: یکی از مسائل اصلی در جهت مقابله با کرونا افرادی بوده که به توصیه ها و دستورالعمل های پزشکان و متخصصان توجه ندارند. خرید شب عید کار واجبی نیست. مردم نباید رفت و آمرهای غیر ضروری داشته باشند.

وی در ادامه اظهار کرد: بهترین راه مقابله با کرونا در شرایط کنونی پیشگیری است که با ماندن در خانه انجام می گردد. مردم باید در شهرهای خود و در خانه هایشان بمانند و رفت و آمدها را به حداقل برسانند.

نماینده مردم تبریز در مجلس توضیح داد: یکی از کارهای موثر محدودیت سفر از مبدا است. باید پلیس هدایت و رانندگی در خروجی های شهرهای آلوده مستقر شده و با جریمه های سنگین مانع سفرهای غیر ضروری گردد. با فرمایش رهبری نیز تکلیف روشن شد و اکنون رئیس جمهور و کل دولت در عرصه مقابله با کرونا حضور دارند.

منبع: همشهری آنلاین

به "هفته آخر اسفند تعطیل گردد ، محدودیت سفر از مبدا با جریمه های سنگین اعمال گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفته آخر اسفند تعطیل گردد ، محدودیت سفر از مبدا با جریمه های سنگین اعمال گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید