پرسپولیس 3 پدیده 1 ، شاگردان یحیی مدعیان را جا گذاشتند

به گزارش وبلاگ چین، در هفته ای که سپاهان و استقلال با از دست دادن امتیاز نشان دادند با یک مدعی جدی برای قهرمانی فاصله دارند پرسپولیس با 3گل پدیده را شکست داد تا فرار بزرگی به سمت قهرمانی داشته باشد.

پرسپولیس 3 پدیده 1 ، شاگردان یحیی مدعیان را جا گذاشتند

وبلاگ چین- بعد از ماجرای بازی برابر سپاهان شاگردان یحیی گل محمدی در ورزشگاه خالی هم نشان دادند همچنان مدعی اول قهرمانی لیگ برتر هستند.

پرسپولیس برابر پدیده با 3 گل به رجحان رسید تا بهترین نمایش تیم یحیی در نیم فصل دوم را ببینیم. این برد در شرایطی برای شاگردان یحیی رقم خورد که طی این هفته ها انتقاداتی متوجه پرسپولیس شده بود. با این برد پرسپولیس بدون احتساب بازی برابر سپاهان با 44 امتیاز فرار بزرگ خود برای قهرمانی را شروع کند.در هفته ای که سپاهان و استقلال هم با از دست دادن امتیاز نشان دادند با یک مدعی جدی برای قهرمانی فاصله دارند.

هفته بیست و یکم لیگ برتر؛ پنج شنبه: 98/12/08 ؛ ساعت 18:30

ورزشگاه: آزادی/ بدونِ تماشاگر

داور: علی صفایی/ یاری ها: محمدرضا ابوالفضلی و علی اکبر نوری؛ داور چهارم: علیرضا مرادی؛ یاری داوران پشت دروازه: امیر عرب براقی و علی اصغر مومنی/ ناظر داوری: نادر جعفری.

پرسپولیس تهران

بوژیدار رادوشوویچ

محمدحسین کنعانی زادگان

شجاع خلیل زاده

مهدی شیری

محمد نادری

کمال کامیابی نیا

احمد نوراللهی

بشار رسن(84- کریستین اوساگوآنا)

مهدی ترابی(90- سیامک نعمتی)

وحید امیری

علی علیپور(3+90- امید عالیشاه)

سرمربی: یحیی گل محمدی

شهرخودرو مشهد

سید مهدی رحمتی

محمدحسین مرادمند

علی نعمتی

فرشاد فرجی

محمدعلی فرامرزی

علی نبی زاده(71- علی طاهران)

اکبر صادقی

روح الله سیف اللهی

امین قاسمی نژاد

مرتضی خراسانی(78- میرسلاو اسلاوو)

حسین مهربان(60- محمد قاضی)

سرمربی: مجتبی سرآسیایی

اخطار:

علی نعمتی(77) از شهرخودرو

توضیح گل:

پرسپولیس 1 - شهرخودرو صفر (دقیقه 9: وحید امیری): پاس در عمق ترابی از میانه زمین به علی علیپور رسید که او پس از عبور از سد محمدحسین مرادمند و یک سر توپ، مجددا به ترابی پاس داد که او نیز فرصت را در اختیار وحید امیری قرار داد تا این بازیکن با ضربه بغل پای چپ گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند

پرسپولیس 2 - شهرخودرو صفر (دقیقه 16: بشار رسن): پاس رو به جلوی احمد نوراللهی در میان تعلل مدافعان شهرخودرو به وحید امیری رسید که پاس به بغل او را بشار رسن با شوت تماشایی به طاق دروازه شهرخودرو تبدیل به گل دوم پرسپولیس کرد.

پرسپولیس 2 - شهرخودرو 1 (دقیقه 52: فرشاد فرجی): ارسال زیبای روح الله سیف اللهی از روی ضربه ایستگاهیِ سمت چپ زمین را فرشاد فرجی با ضربه پشت سر تماشایی به کنج دروازه پرسپولیس فرستاد.

پرسپولیس 3 - شهرخودرو 1 (دقیقه 64: مهدی ترابی): پنالتی اعلام شده به سود پرسپولیس را مهدی ترابی برخلاف جهت مهدی رحمتی که به سمت راست دروازه شیرجه رفته بود، زد تا گل سوم سرخ ها به نام او ثبت گردد

منبع: همشهری آنلاین

به "پرسپولیس 3 پدیده 1 ، شاگردان یحیی مدعیان را جا گذاشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس 3 پدیده 1 ، شاگردان یحیی مدعیان را جا گذاشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید