کلوپ: با خودم فکر کردم چطور ممکن است 20 امتیاز از سیتی پیش باشیم!، به چیزی که نمی توانم تغییر دهم فکر نمی کنم

به گزارش وبلاگ چین، یورگن کلوپ امیدوار است تیمش توقف مقابل اورتون را فراموش کند و فرایند پیروزی هایش را از سر بگیرد.

کلوپ: با خودم فکر کردم چطور ممکن است 20 امتیاز از سیتی پیش باشیم!، به چیزی که نمی توانم تغییر دهم فکر نمی کنم

به گزارش وبلاگ چین، یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از بازی خانگی تیمش مقابل کریستال پالاس در هفته سی و یکم رقابت های لیگ برتر انگلیس، اوضاع بازیکنان صدرنشین لیگ جزیره را مطلوب دانست.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول گفت: صلاح روز گذشته به صورت کاملا عادی به همراه ما تمرین کرد. او و همچنین رابرتسون برای بازی مقابل کریستال پالاس در دسترس هستند. جیمز میلنر به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ و جوئل ماتیپ به دلیل آسیب دیدگی انگشت پا غایب خواهند بود.

او در ادامه افزود: شرایط خیلی متفاوتی خواهد بود. من یک قانون در زندگی خودم دارم و طبق آن اگر نتوانم چیزی را تغییر دهم، پس به آن فکر هم نمی کنم. ما باید از شرایط فعلی، بیشترین استفاده را ببریم. این مسابقه هنوز هم یک بازی خانگی است و ما همچنان اتاق رختکن خودمان را داریم.

کلوپ شرح داد: بازی منچسترسیتی را تماشا کردم و پس از آن با خودم فکر کردم چطور ممکن است ما اختلافی 20 امتیازی با این تیم داشته باشیم! مسلما باید کارمان را به درستی انجام داده باشیم.با توجه به اینکه باید بازی های زیادی در یک دوره زمانی کوتاه برگزار شود، استفاده از 5 تعویض خیلی مهم است. نمی توانیم نسبت به فشردگی بازی ها بی تفاوت باشیم و بگوییم فقط با یک ترکیب به میدان می رویم. دوره بسیار پرفشاری را در پیش روی خودمان داریم.

کلوپ در خاتمه افزود: نکات بسیار خوبی در بازی مینامینو مقابل اورتون وجود داشت اما وقتی برنده نشوید، کسی به این چیزها اهمیتی نمی دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کلوپ: با خودم فکر کردم چطور ممکن است 20 امتیاز از سیتی پیش باشیم!، به چیزی که نمی توانم تغییر دهم فکر نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ: با خودم فکر کردم چطور ممکن است 20 امتیاز از سیتی پیش باشیم!، به چیزی که نمی توانم تغییر دهم فکر نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید