همایشها و نمایشگاه ها

کنفرانس ملی فیزیک محاسباتی ایران برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه تهران، چهارمین کنفرانس ملی فیزیک محاسباتی ایران به میزبانی دانشکده فیزیک دانشگاه تهران و با همکاری انجمن فیزیک ایران در بهمن ماه امسال برگزار می گردد.

13 آبان 1398

اظهارات متفاوت اردوغان در خصوص ادلب

در حالی که روسیه از ترکیه خواسته که ظرف 24 ساعت آتش بس را در ادلب اجرا کند٬ اردوغان در خصوص تحولات این استان دیدگاه دیگری دارد.

10 آبان 1398

برگزاری کنفرانس حزب جمهوری خلق درباره سوریه در استانبول

حزب جمهوری خلق کنفرانسی برای بحران سوریه در استانبول برگزار خواهد نمود.

9 آبان 1398

پرفروش ترین کتاب های تابستان 98

روزنامه خراسان - مهرداد طبرسی: بیشتر از یک ماه از پایان طرح تابستانه کتاب می گذرد، اما روابط عمومی خانه کتاب به تازگی آمار پرفروش ترین کتاب های طرح را منتشر کرده است؛ آماری که از گستره و گوناگونی سلیقه کتابخوانان خبر می دهد.

5 آبان 1398

ثبت ملی 300 رشته بازی بومی در مرکزی

آوا صادق- اراک - خبرنگار:جشنواره های فرهنگی، بومی و محلی از گزینه های مهم و ارزشمند برای شناخت عمومی هویت، آیین ها و فرهنگ یک منطقه به شمار می رود که می تواند ظرفیت های آن منطقه را مورد کنکاش قرار دهد.

3 آبان 1398

پارک لامپینی بانوک؛ طبیعتی زیبا و دل انگیز

پارک لامپینی بانکوکپارک لامپینی یک پارک درون شهری در بانکوک است که با آرامش، هوای تازه و سایه هایی که دارد تفریجگاه مناسبی برای مردم شده، این پارک بیش از 500,000 متر مربع وسعت دارد و گونه های مختلف گیاهی و جانوری را در خود جای داده است، در پارک لامپینی می...

25 مهر 1398

نمایشگاه صنایع دستی نشان دهنده قابلیت های ایران در فراوری ثروت است

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان گفت: سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی فوق العاده است.این نمایشگاه ثابت می نماید که توانمندی ها و قابلیت های بسیار زیاد در فراوری ثروت وجود دارد.

30 شهریور 1398

بهشت گیمر ها در نمایشگاه E3

اگرچه شاید نبود سونی در این رویداد به مذاق بسیاری از علاقه مندان به دنیای گیمینگ خوش نیاید، اما مایکروسافت می تواند از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده را برده و بیش از پیش نام خود را بر سر زبان ها بیندازد.

11 مرداد 1398

پلوسی: ترامپ باید در کنگره و دادگاه برای اقدامات خود جوابگو باشد

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در سخنرانی گفت که ترامپ باید به دلیل اقداماتش در کنگره و دادگاه جوابگو باشد.

7 مرداد 1398

شهرک های صنعتی تقاضا محور قزوین توسعه می یابد

حمیدرضا خانپور در مصاحبه با خبرنگاران اظهار کرد: در سال رونق فراوری توسعه شهرک های صنعتی تقاضا محور موجود، ساماندهی زیر ساختها، جذب حداکثری سرمایه گذار داخلی و خارجی و حفظ وضع موجود صنایع کوچک فعال از اولویت های کاری مهم شرکت است.

10 تیر 1398

تیم حفاظت و تونل فرار مارک زاکربرگ چقدر خرج بر می دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، فیس بوک با نقدها زیادی از حفظ نکردن حریم خصوصی کاربران گرفته تا عدم اطلاع رسانی روبرو است. بیشتر این نقدها نیز مارک زاکربرگ مدیر ارشد اجرایی این شرکت را هدف گرفته است.

3 تیر 1398

سالانه هنرهای تجسمی برگزار می گردد

هادی مظفری، مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری سالانه هنرهای تجسمی، توسط انجمن ها در تهران و شهرستان ها اطلاع داد.

24 خرداد 1398

حضور دانش آموزان البرزی در نمایشگاه پژوهش چشمگیر بود

به گزارش خبرنگاران، عیسی قبادی پیش از ظهر سه شنبه در آئین تجلیل از معلمان پژوهنده استان با اشاره به اینکه البرز قطب علم و فناوری کشور است، گفت: باید به توسعه نیروهای انسانی توجه بیشتری گردد.

31 اردیبهشت 1398

با موضوع جاده؛ پنجمین جایزه فرشته فراخوان داد

فراخوان پنجمین دوره جایزه فرشته با موضوع جاده در دو بخش داستان کوتاه و عکس منتشر شد.

19 اردیبهشت 1398

مصاحبه کی روش با خبرنگار خارجی در رختکن تیم ملی

متأسفانه وضعیت چمن خوب نبود و برای بازیکنان تکنیکی ایران و مخصوصاً بازیکنان تکنیکی ترینیداد، به نمایش گذاشتن مهارت های شان غیرممکن بود.

18 فروردین 1398

خدمات درمانی در چهارمحال و بختیاری توسعه یافت

به گزارش خبرنگاران، الله کرم نصیری ظهر سه شنبه در همایش گرامیداشت هفته سلامت با اشاره به اینکه افزایش خدمات درمانی و بیمه ای از مهمترین اهداف دولت است، بیان نمود: دولت در ارائه خدمات بیمه ای و گسترش خدمات درمانی کوشش های بسیاری انجام داده است.

11 اسفند 1397

کمبود آب، دغدغه جدی روستائیان قم

استاندار قم گفت: روستاها و عشایر دارای سهم مهمی در اقتصاد هستند و نباید نقش مهم اقتصادی روستائیان و عشایر را نادیده گرفت.

27 بهمن 1397

دخالت صنوف فاقد صلاحیت در ساخت و فروش عینک طبی

به گزارش خبرنگاران، علی میرزاجانی، در آستانه برگزاری بیست و یکمین کنگره سراسرس اپتومتری ایران، با انتقاد از دخالت افرادی که صلاحیت لازم در تجویز لنزها را ندارند، اضافه نمود: بر اساس قانون، فقط مراکز پروانه دار اپتومتری و چشم پزشکی اجازه تجویز و ارائه...

5 شهریور 1397