اخبار اقتصادی

کنایه های معنی دار اردوغان در خصوص گل و دیگران

رهبر حزب عدالت و توسعه رئیس جمهور سابق ٬ نخست وزیر سابق و وزیر سابق اقتصاد ترکیه را به طور غیرمستقیم با کنایه های تند مورد انتقاد قرار داد.

30 شهریور 1398

معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض باعث رونق صنعت گردشگری می گردد ، از مصوبه هیئت دولت شادمان شدم

رئیس جامعه تورگردانان ایران گفت: معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض به طور حتم باعث رونق گردشگری می گردد.

28 شهریور 1398

رنج گلمانی ها از مهرنشینی

مریم عزیزی - ارومیه - خبرنگار:سال ها پیش کلنگ ساخت مسکن مهر شهرک گلمان در 15 کیلومتری ارومیه بر زمین زده شد و هم مردم برای ثبت نام صف کشیدند تا با کمترین هزینه، مالک بهترین امکانات باشند.

27 شهریور 1398

مقامات عالی رتبه دو کشور برای همکاری های دو جانبه کوشش نمایند

خبرنگاران: رئیس جمهور در دیدار با پادشاه عمان گفت: مقامات عالی رتبه دو کشور کوشش نمایند تا مناسبات و همکاری های دو جانبه بیش از پیش تعمیق و توسعه یابد.

27 شهریور 1398

ایجاد راه آهن سریع السیر در دستور کار مازندران قرار گرفته است

استاندار مازندران با بیان اینکه گردشگری استان باید مدیریت شده باشد گفت: ایجاد راه آهن سریع السیر در دستور کار واقع شده است.

24 شهریور 1398

اولین جلسه کمیسیون مهر و میراث کاشان برگزار گردید

معاون مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان و رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کاشان از برگزاری اولین جلسه کمیسیون مهر و میراث در کاشان اطلاع داد.

24 شهریور 1398

بوشهر، ایستگاه دریایی زائران ایران در خلیج فارس

بوشهر در دوران قاجاریه و به ویژه در دوران سلطنت ناصرالدین شاه به دلیل توجه ویژه ای که این شاه به خلیج فارس داشت در معادلات سیاسی و اقتصادی وی از اهمیتی ویژه برخوردار شد.

22 شهریور 1398

دعـای حضرت فاطمـه سلام الله علیها در روز شنبه

نقل است که حضرت فاطمه سلام الله علیها در روزهای شنبه از هر هفته این دعا را قرائت می نمودند و همچنین به آن سفارش می فرمودند:

21 شهریور 1398

دستیابی به رایانه های کوانتومی تا 2035، تدوین نقشه راه در ایران

به گزارش خبرنگاران به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، ترانه اقلیدس با اشاره به جلسه اخیر پژوهشگاه ICT پیرامون تدوین نقشه راه فناوری های کوانتومی، تمرکز بر رمزنگاری پساکوانتومی را کمکی به هموار شدن جهت این فناوری عنوان نمود.

18 شهریور 1398

مکث عملیاتی علیه خودکشی فزاینده هوانوردان آمریکایی

فرمانده نیروی هوایی آمریکا گفت: خودکشی بیش از هر دشمنی هوانوردان ما را می کشد

11 شهریور 1398

دروغ هایی که ترامپ در سخنرانی اخیرش درباره ایران گفت

تسنیم نوشت: رئیس جمهور آمریکا در یک سخنرانی 79 دقیقه ای که در شهر سینسیاتی در ایالت اوهایو برگزار شد بیش از 20 دروغ عنوان کرد که دو مورد از آن به ایران مربوط می شود.

11 شهریور 1398

ترجیح قرص خواب به لالایی

سوسن طاقدیس می گوید: بعضی مادران ترجیح می دهند به بچه ها خود قرص خواب بدهند تا این که بخواهند برای آن ها لالایی بخوانند.

10 شهریور 1398

اطلاعات کلی در خصوص تور نوروزی کیش

تور نوروزی کیش یک گزینه بسیار مطلوب برای سفر به این جزیره در ایران است. شما می توانید با رزرو کردن تور نوروزی کیش یک سفر بیاد ماندنی در این جزیره داشته باشید.

9 شهریور 1398

شرکت های دانش بنیان باید از بدنه اقتصاد بجوشند

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه تربیت مدرس با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان یک نیاز اقتصادی کشور هستند، گفت: برای رسیدن به نتیجه مطلوب و کارکرد اصلی این شرکت ها باید به جای اینکه آنها مستقل از اقتصاد فعالیت کنند، از بدنه اقتصاد بجوشند. ...

31 مرداد 1398

خنکی بی سابقه هوا در ژاپن ، خیار در توکیو 70 درصد گران شد

ابری ترین و خنک ترین هوای تابستانی 60 سال اخیر در توکیو علاوه بر راکد کردن بازار لباس های تابستانی، بهای بعضی سبزی ها از جمله خیار را تا 70 درصد افزایش داده است.

29 مرداد 1398

وقت استفاده از مکانیسم ماشه در برجام نرسیده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت اتحادیه اروپا، یک مقام ارشد در اتحادیه اروپا در مصاحبه با خبرنگاران اطلاع داد که هنوز زمان استفاده از ساز و کار حل اختلاف در برجام در پاسخ به ایران نرسیده و هنوز راه های دیگری برای حل و فصل مسائل هست.

27 مرداد 1398

طلای سفید صداوسیما

یک تبلیغ خاص در سیما که درآمدش عالیست؛ یک ساعت و 48 دقیقه تبلیغ و 62 میلیارد تومان درآمد روزانه.

26 مرداد 1398

ظریف خطاب به ترامپ: جنگ کوتاه با ایران یک توهم است

وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار توئیتی نکاتی را به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گوشزد کرد.

19 مرداد 1398

موضع مسکو درباره تمدید تحریمهای اتحادیه اروپا

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، مسکو و اتحادیه اروپا هنوز پیروز نشده اند بر سر تحریم های اروپا علیه روسیه به تفاهمی دست یابند.

18 مرداد 1398

چرا میانکاله 12 ساعت در آتش سوخت؟

زهرا رفیعی-روزنامه نگار گروه زیست بوم:کمبود امکانات عرصه های طبیعی کشور را در حوادثی مانند آتش سوزی پناهگاه حیات وحش میانکاله، بیشتر و سریعتر از بین می برد.

16 مرداد 1398
تعداد: (89)