سلامتی و پزشکی

کنگره آمریکا دو میلیارد دلار بودجه صرف تقویت اینترنت بیمارستان ها می کند

کنگره آمریکا در حال بررسی طرحی است که در صورت تصویب آن دو میلیارد دلار بودجه صرف تقویت سرعت و زیرساخت های اینترنت بیمارستان ها و مراکز درمانی این کشور می شود.

14 خرداد 1399

پارک های علم و فناوری در جبهه مقابله با کرونا جهاد کردند ، پارک ها بازیگران اصلی حوزه فناوری در استان ها

عضو هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی عملکرد پارک های علم و فناوری در حوزه پیشگیری و مقابله با کرونا را درخشان توصیف کرد.

13 خرداد 1399

واکنش سازمان بهداشت جهانی به اتهام زنی های ترامپ

ایسنا نوشت: یکی از مقامات ارشد سازمان بهداشت دنیای اظهار کرد، تأمین اقتصادی این سازمان نباید در شرایط فعلی که دنیا درگیر همه گیری کرونا است، قطع گردد.

10 خرداد 1399

خبرنگاران اوج شیوع کرونا در چهارمحال و بختیاری تا هفته نخست اردیبهشت پیش بینی می گردد

شهرکرد- خبرنگاران- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: بر اساس منحنی شیوع ویروس کرونا در استان و تحلیل های تخصصی، پیش بینی می گردد اوج شیوع ویروس کرونا در استان تا هفته نخست اردیبهشت باشد.

9 خرداد 1399

خبرنگاران مطبوعات استان اصفهان مسائل و راهبردها

اصفهان- خبرنگاران- کتاب مطبوعات استان اصفهان؛ مسائل و راهبردها با هدف آنالیز پیشینه، شرایط کنونی و مسائل روزنامه ها و نشریه های چاپی در این منطقه منتشر شده است.

8 خرداد 1399

طبیعت گردی در روستای توریستی درکش

روستای درکش از زیبا ترین روستاهای استان خراسان شمالی دارای طبیعت بکر و بی نظیری است که همه ساله گردشگران زیادی را از دور و اطراف به خود جذب می کند.

6 خرداد 1399

خبرنگاران پای مردم ورامین به تفرجگاه ها و مزارع کشاورزی باز شد

تهران- خبرنگاران- با انتها تعطیلات رسمی و غیررسمی نوروز، انگار که مردم پشت خط شروع مسابقه قرار گرفته باشند، با حضور در تفرجگاه ها و مزارع کشاورزی ورامین بدون توجه به دستورالعمل های بهداشتی به تفریح می پردازند.

4 خرداد 1399

خبرنگاران فعالیت 11 مدرسه طیف اوتیسم در خراسان رضوی

مشهد- خبرنگاران- هم اکنون 11 مدرسه برای آموزش بچه ها مبتلا به اوتیسم یا درخودماندگی در استان خراسان رضوی فعال است.

2 خرداد 1399

کاخ سفید: 100 هزار تا 240 هزار آمریکایی احتمالا قربانی کرونا می شوند

کارگروه کرونا در کاخ سفید گفت ویروس کرونا حتی با رعایت موارد بهداشتی در آمریکا می تواند جان 100 هزار تا 240 هزار نفر از شهروندان آمریکایی را بگیرد و تا نیمه خرداد ماه فروکش نمی کند.

31 اردیبهشت 1399

تشریح جزئیات حمایت های کرونایی یکی از شرکت های تجهیزات پزشکی

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری پرشین داروی البرز به عنوان یکی از عاملان صندوق نوآوری و شکوفایی در تامین مالی شرکت های دانش بنیان و فناور به تشریح حمایت های این صندوق از واحدهای فناور در زمینه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا پرداخت. ...

30 اردیبهشت 1399

علت خشکی لب ها و روش های درمان خانگی

عواملی مانند تغییرات دمایی، عادت های فردی و رژیم غذایی از جمله دلایل آسیب دیدن پوست لب هاست و با بعضی راهکارها می توان آن را درمان کرد.

30 اردیبهشت 1399

خبرنگاران بیش از هزار بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری کرمانشاه انجام شد

کرمانشاه- خبرنگاران- معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه از یک هزار و 41 بازدید از تاسیسات گردشگری سطح استان با هدف آنالیز فرایند اجرای دستورالعمل پیشگیری از ویروس کرونا اطلاع داد.

28 اردیبهشت 1399

7 نفر دیگر در ترکیه به خاطر کرونا جان باختند

7 نفر دیگر در ترکیه دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اندو مجموع قربانیان ویروس کرونا در این کشور به 44 نفر رسید.

26 اردیبهشت 1399

درصد اشغال در تأسیسات اقامتی خوزستان نزدیک به صفر است

رئیس کمیته پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا خوزستان از نظارت های روزانه کارشناسان این اداره کل از تأسیسات اقامتی و گردشگری استان خبر داد و گفت: خوشبختانه از 27 اسفندماه 98 تا به امروز درصد اشغال در همه این تأسیسات مورد بازدید نزدیک به صفر بوده است.

23 اردیبهشت 1399

صاحبان کسب و کارهای خرد از جبران خسارات اطمینان داشته باشند

به گزارش تجارت نیوز، اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور، عصر امروز (دوشنبه) در ارتباط زنده تلویزیونی با استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه شیوع بیماری کرونا منجر به آسیب به بعضی مشاغل و کسب و کارهای خرد در کشور شده است، اظهار کرد: بسیاری از این کسب...

23 اردیبهشت 1399

یک سناتور آمریکایی کرونا گرفت

رند پاول سناتور ایالت کنتاکی که چندی پیش با ظریف نیز در نیویورک ملاقات داشته است، به ویروس کرونا مبتلا شد.

22 اردیبهشت 1399

چاپگرهای سه بعدی کمبودهای کرونایی بیمارستان ها را برطرف می کنند

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان بی سی، برخی بیمارستان ها برای برطرف کردن نیاز خود به استفاده از دریچه هایی که دستگاه تنفس را به ماسک های اکسیژن متصل می کنند، از چاپگرهای سه بعدی برای تولید این دریچه ها استفاده کرده اند. این کار با همکاری شرکت های نوپا...

21 اردیبهشت 1399

خبرنگاران 15 بیمار شاهین دژی کرونا را شکست دادند

مهاباد- خبرنگاران- مسوول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: از مجموع 25 نفر بیمار مبتلا به ویروس کرونا در این شهرستان، 15 بیمار ضمن شکست این بیماری با بهبودی کامل ترخیص شدند.

20 اردیبهشت 1399

افزایش ساعت کار روزانه میادین میوه و تره بار پایتخت

سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از افزایش ساعات کار میادین میوه و تره بار در هفته آخر اسفند اطلاع داد.

16 اردیبهشت 1399

چرا باید کرونا زود برود؛ مرگ و رنج برای غیر کرونایی ها

کرونا باید برورد چون کادر درمانی خسته و فرسوده می شوند، سالمندان در خطر مرگ قرار دارند و با اشغال تخت های بیمارستای توسط بیماران کرونایی و آلودگی محیط گروه بزرگی از دیگر بیماران دچار مشکل شده اند

16 اردیبهشت 1399
تعداد: (98)