اخبار سیاسی

لایحه تامین امنیت زنان از هدف اصلی خود دور شده است

یک وکیل دادگستری معتقد است که لایحه صیانت، کرامت و تامین امنیت بانوان در برابر خشونت را مثبت از هدف اصلی اش که به طور معین تامین امنیت زنان در برابر خشونت بوده است دور شده و نمی تواند این هدف را در کلان تامین کند.

23 آبان 1398

حمدوک از سرمایه گذاران سعودی خواست در سودان سرمایه گذاری نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، عبدالرحمن بن علی الکبیسی سفیر قطر در خارطوم بر حمایت قطر از سودان در همه زمینه ها تاکید نمود.

22 آبان 1398

اوضاع در عراق عادی شده است، نیروهای امنیتی کنترل را در دست دارند

به گزارش خبرنگاران به نقل از الغد پرس، عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق در تماس تلفنی مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا با وی تاکید نمود که جریان زندگی در عراق به جهت طبیعی خود بازگشته است.

21 آبان 1398

برگزاری دور جدید مذاکرات روند آستانه با حضور ایران، روسیه و ترکیه در نور سلطان

یک دیپلمات ارشد روس از برگزاری دور تازه مذاکرات روند آستانه با مشارکت ایران، ترکیه و روسیه در پایتخت قزاقستان اطلاع داد.

19 آبان 1398

اظهارات متفاوت اردوغان در خصوص ادلب

در حالی که روسیه از ترکیه خواسته که ظرف 24 ساعت آتش بس را در ادلب اجرا کند٬ اردوغان در خصوص تحولات این استان دیدگاه دیگری دارد.

10 آبان 1398

دنبال پست دریافت در پرسپولیس نیستم، از انتخاب انصاریفرد خوشحالم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان علی پروین پس از انتها این دیدار با مسعود سلطانی فر گفت: امروز در مورد مسائل گذشته و حال پرسپولیس با وزیر ورزش و جوانان صحبت کردیم و قرار شد همگی یکدل و متحد از انصاری فرد به عنوان مدیر عامل...

23 مهر 1398

آخرین وضعیت پرداخت مطالبات پزشکان و داروسازان از سوی سازمان بیمه سلامت

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با اشاره به میزان بدهی های این سازمان بیمه گر به پزشکان و داروسازان گفت: خوشبختانه این میزان بدهی در مقایسه با سالیان قبل بسیار معقول تر شده است؛ اما این سخن به هیچ وجه به معنای آن نیست که ما از اوضاع کنونی راضی هستیم، بلکه همین...

22 مهر 1398

پورابراهیمی: بهتر بود با بخش های مالی در آنالیز لایحه تجارت هماهنگی می شد

یک عضو کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مباحث حقوقی در لایحه تجارت نسبت به مباحث مالی غالب است؛ در عین حال گفت که بهتر بود با بخش های مالی در جریان آنالیز این لایحه هماهنگی های لازم صورت می گرفت.

17 مهر 1398

شریعتمداری:یارانه خانواده هایی که میزان مصرف شان از حد معین بالاتر است قطع می شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: آن دسته از خانواده ها که میزان مصرف شان از حد تعیین بالاتر است مشمول حذف یارانه می شوند.

17 مهر 1398

آماده باش قبائل استان المَهَره یمن برای مقابله با حامیان امارات

یک شخصیت یمنی گفت که قبائل استان المهره در حالت آماده باش قرار دارند و اجازه تسلط هیچ یک از عناصر ائتلاف سعودی به این استان را نمی دهند.

16 مهر 1398

هیچ مدیری جرات ندارد به جشنواره موسیقی جوان دست بزند

حسین علیزاده، عضو هیات داوران سیزدهمین جشنواره موسیقی جوان که روز سه شنبه (5 شهریور ماه) به کار خود خاتمه داد، در سخنانی اظهار کرد: جشنواره موسیقی جوان به معنای واقعی یک ایران است و جالب است که تاکنون هر مدیر و وزیری که آمده دست به جشنواره نزده است. در واقع...

14 مهر 1398

واکنش حناچی به واگذاری مراکز بهاران شهرداری به بهزیستی

شهردار تهران هرگونه واگذاری اموال شهرداری به غیر را منوط به تایید و مجوز شورای شهر اعلام کرد.

11 مهر 1398

رئیس سازمان میراث فرهنگی از فرمانده یگان حفاظت تجلیل کرد

هم زمان با فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی تجلیل به عمل آورد.

3 مهر 1398

کنایه های معنی دار اردوغان در خصوص گل و دیگران

رهبر حزب عدالت و توسعه رئیس جمهور سابق ٬ نخست وزیر سابق و وزیر سابق اقتصاد ترکیه را به طور غیرمستقیم با کنایه های تند مورد انتقاد قرار داد.

30 شهریور 1398

مونسان، میهمان ویژه برنامه نگاه یک

علی اصغر مونسان، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امشب (11 اسفند ماه) به برنامه نگاه یک می رود.

29 شهریور 1398

مقامات عالی رتبه دو کشور برای همکاری های دو جانبه کوشش نمایند

خبرنگاران: رئیس جمهور در دیدار با پادشاه عمان گفت: مقامات عالی رتبه دو کشور کوشش نمایند تا مناسبات و همکاری های دو جانبه بیش از پیش تعمیق و توسعه یابد.

27 شهریور 1398

ایجاد راه آهن سریع السیر در دستور کار مازندران قرار گرفته است

استاندار مازندران با بیان اینکه گردشگری استان باید مدیریت شده باشد گفت: ایجاد راه آهن سریع السیر در دستور کار واقع شده است.

24 شهریور 1398

بوشهر، ایستگاه دریایی زائران ایران در خلیج فارس

بوشهر در دوران قاجاریه و به ویژه در دوران سلطنت ناصرالدین شاه به دلیل توجه ویژه ای که این شاه به خلیج فارس داشت در معادلات سیاسی و اقتصادی وی از اهمیتی ویژه برخوردار شد.

22 شهریور 1398

معاون اشرف غنی: آمریکا با طالبان درباره نظام سیاسی و قانون اساسی افغانستان بحثی نکرده است

معاون رئیس جمهور افغانستان بیان کرد که هیچ بحثی درباره نظام سیاسی و قانون اساسی افغانستان بین طالبان و آمریکا صورت نگرفته است؛ مذاکرات دولت این کشور با طالبان پس از انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

19 شهریور 1398

تظاهرات در شهر لاهه علیه قانون ممنوعیت پوشیدن برقع

یکصد نفر از مسلمانان و غیرمسلمانان در اعتراض به قانون جدید دولت هلند در خصوص ممنوعیت پوشیدن برقع در مکانهای عمومی در شهر لاهه تظاهرات برپا کردند.

16 شهریور 1398
تعداد: (69)