مکث عملیاتی علیه خودکشی فزاینده هوانوردان آمریکایی

فرمانده نیروی هوایی آمریکا گفت: خودکشی بیش از هر دشمنی هوانوردان ما را می کشد

مکث عملیاتی علیه خودکشی فزاینده هوانوردان آمریکایی

به گزارش یورو نیوز، نیروی آمریکا به تمام واحدهای خود دستور داد تا تمام پرسنل از 1 اوت تا 15 سپتامبر(24 شهریور) در برنامه ای تحت عنوان مکث عملیاتی، یک روز دست از کار بکشند و به موضوع خودکشی و چگونگی مقابله با آن بپردازند.

ژنرال دیوید گلدفین، رئیس ستاد نیروی هوایی آمریکا این تصمیم را به دلیل نرخ بالای خودکشی در این نیرو اتخاذ نموده است.

نیروی هوایی آمریکا طی پنج سال گذشته سالانه با حدود 100 مورد خودکشی روبرو بوده است و این رقم در امسال میلادی بطور چشمگیری افزایش یافته است.

بنا بر گزارش ها، از ابتدای امسال میلادی تا کنون 78 مورد خودکشی در میان پرسنل نیروی هوایی دیده شده که این تعداد 28 مورد بیش از آمار خودکشی ها در مدت مشابه در سال گذشته میلادی است.

ژنرال دیوید گلدفین می گوید: خودکشی، دشمنی است که بیش از هر دشمنی در این سیاره هوانوردان ما را می کشد. به گفته او اگر نیروی هوایی نتواند برای این مشکلِ رو به رشد، راه حلی پیدا کند آنگاه باید در انتظار رسیدن شمار خودکشی ها به بیش از 150 مورد تا خاتمه امسال میلادی بود.

بنا بر اعلام نیروی هوایی آمریکا قرار است در چهارچوب این مکث عملیاتی به پرسنل نیروی هوایی فرصتی برای برقراری ارتباط با یکدیگر داده گردد تا با یاری یگدیگر موانع را بردارند و بتوانند به یکدیگر یاری نمایند.

نیروی هوایی همچنین اعلام نموده است که این برنامه، اولین گام برای شروع گفتگوهایی طولانی مدت میان نیروها و یاری به بهزیستی پرسنل است.

منبع: همشهری آنلاین

به "مکث عملیاتی علیه خودکشی فزاینده هوانوردان آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مکث عملیاتی علیه خودکشی فزاینده هوانوردان آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید